Štěňata

delitko

Štěňátka z naši chovatelské stanice odcházejíí do nových domovů plně socializovaná v 8 týdnech. Malí goldenci se u nás na rozlehlé zahradě naučí zdolávat a překonávat různé "nastrahy", zjišťují, jaké je první seznámení s jejich milovanou vodou  v jezírku, mají každodenně k dispozici nejen plno hraček, ale i kontakt s naší psí smečkou.Všechna mimča budou tetovaná, 3x odčervená.

Naší prioritou je, aby od nás odcházela štěňátka zdravá. Proto před odchodem do nových domovů procházejí veterinární prohlídkou, při které veterinář poslechne srdíčko, klukům zkontroluje varlátka, probíhá kontrola skusu a také, zda žádné z nich nemá kýlu. Tyto kontroly jsou u nás pravidlem a my jsme nesmírně rádi, že jsou naší Misantosáčci zdraví a všestranně zaměření ( lovecké zkoušky, výstavně úspěšní, canisterapeuti ).
Naše chovatelská stanice působí v ČR již 40 let. Za celou dobu jsme neměli ani jedno "reklamované" štěňátko.
 
Naši junioři si do nových domovů odvezou tuto výbavičku :
 
Štěňata budou 3x odčervená, 1-2x vakcinovaná a tetovaná
Granulky na první týden v novém domově
Plyšovou hračku
Deku  navoněnou od maminky a sourozenců
Kupní smlouvu
 
U našich odchovů předpokládáme nejen pevné zdraví, kvalitní exteriér, vrozenou chuť k práci, úžasnou povahu, ale hlavně jsou to společníci, kteří vás nikdy nezklamou, budou vašimi parťáky i ochránci. Lásku a péči, kterou svému psímu kamarádovi věnujete, vám mnohonásobně vrátí...
 
Není nám lhostejné, jak budou naši pejsci vyrůstat a rádi uvítáme trvalý kontakt s novými rodinami...
 
img 8364
 
 
 


Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio