Štěňata

delitko

19.10.2018

Máme nakryto!

delitko

Lili - Non-Stop Rome Wasn't Built in a Day letos úspěšně absolvovala troje zkoušky. Klubové PZ v I. ceně, dále Derby - PZ v II. ceně a Vodní práce také v II. ceně. Příští zkouškovou sezonu plánujeme Všestranné zkoušky. Lili na ně má. Je chuťová, rychlá a hlavně jí to baví.

V nejbližších dnech počítáme, že začne hárat a rozhodli jsme se pro nakrytí Lilinky. Ženich je famózní Armóns Golden Hevanar z chovatelské stanice Golden Hevanar. Falko je Šampionem krásy několika zemí. Po pracovní stránce je skvělý, s mnoha zkouškami. A v neposlední řadě má dokonalé zdraví. V chovu je ověřený - jeho otcem je Gryffindor Junior The Best Baron a je vnukem plemeníka Xantos Gryffindor. Očekáváme štěňátka smetanové barvy.

                17273756 1487170641317097 1230564264 o    02

                                                      Lili                                                                              Falko

delitko

Štěňátka z naši chovatelské stanice odcházejíí do nových domovů plně socializovaná v 8 týdnech. Malí goldenci se u nás na rozlehlé zahradě naučí zdolávat a překonávat různé "nastrahy", zjišťují, jaké je první seznámení s jejich milovanou vodou  v jezírku, mají každodenně k dispozici nejen plno hraček, ale i kontakt s naší psí smečkou.Všechna mimča budou tetovaná, 3x odčervená.

Naší prioritou je, aby od nás odcházela štěňátka zdravá. Proto před odchodem do nových domovů procházejí veterinární prohlídkou, při které veterinář poslechne srdíčko, klukům zkontroluje varlátka, probíhá kontrola skusu a také, zda žádné z nich nemá kýlu. Tyto kontroly jsou u nás pravidlem a my jsme nesmírně rádi, že jsou naší Misantosáčci zdraví a všestranně zaměření ( lovecké zkoušky, výstavně úspěšní, canisterapeuti ).
Naše chovatelská stanice působí v ČR již 40 let. Za celou dobu jsme neměli ani jedno "reklamované" štěňátko.
 
Naši junioři si do nových domovů odvezou tuto výbavičku :
 
Štěňata budou 3x odčervená, 1-2x vakcinovaná a tetovaná
Granulky na první týden v novém domově
Plyšovou hračku
Deku  navoněnou od maminky a sourozenců
Kupní smlouvu
 
U našich odchovů předpokládáme nejen pevné zdraví, kvalitní exteriér, vrozenou chuť k práci, úžasnou povahu, ale hlavně jsou to společníci, kteří vás nikdy nezklamou, budou vašimi parťáky i ochránci. Lásku a péči, kterou svému psímu kamarádovi věnujete, vám mnohonásobně vrátí...
 
Není nám lhostejné, jak budou naši pejsci vyrůstat a rádi uvítáme trvalý kontakt s novými rodinami...
 
img 8364
 
 
 
 


Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio